Říjnová akce! Angličtina s korekturou rodilého mluvčího do konce října jen za 269 Kč/str.

Překlad rodilým nebo bilingvním mluvčím DO a Z angličtiny za skvělých 269 Kč.

O nás

Každý den vám pomáháme překonávat jazykové a komunikační bariéry. A moc nás to baví.

CZ_image

Jsme překladatelé, ne agentura, a chceme dělat to, co nás baví - tedy překládat a neztrácet čas neproduktivní administrativou. Víme, že vy to máte stejně. Postavili jsme proto tento web, který podstatně zjednodušuje celý proces vyřízení objednávky.

Speech buble

Hotlinka:

(+420) 735 125 171

Nabízíme, co jiní ne.

Postavili jsme tento web, který podstatně zjednodušuje celý proces vyřízení objednávky. Nám tak zbývá více času na práci na Vašich projektech. Poptávku zadáte díky pár klikům, cenovou nabídku obdržíte do 30 minut (na email i smskou). Potvrzení objednávky je rovněž věcí dvou kliků. Stav práce na překladu je kdykoliv ke zjištění v klientově profilu, kde jsou rovněž umístěny veškeré přeložené soubory i možnost přímé komunikace s překladatelem. To vše šetří váš čas a zvyšuje produktivu.

Spojme se a buďme v kontaktu.

Jsme v Praze (korespondenční adresa Rybná 716/24, 110 00 Praha 1), ale můžete nám i volat (735 125 171) nebo psát (info@czpreklady.cz).

Rádi přemýšlíme nad tím, jak bychom naše služby ještě vylepšili a nabídli Vám, co jiní ne. Budeme rádi za každý váš návrh, přípomínku nebo otázku. Ty zasílejte na info@czpreklady. Už teď se těšíme.

 

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Jste tu poprvé?

Novým zákazníkům zasíláme heslo s první cenovou nabídkou.

Poptat překlad